Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Remont placu przed budynkiem Starostwa

Etap realizacji inwestycji 97%
Koszt inwestycji
0
mln. zł

Zagospodarowanie terenu wokół budynku Starostwa zrealizowano wraz z adaptacją zabytkowej Sali nr 1 Starostwa Powiatowego w Kaliszu oraz w ramach proejktu “Ochrona i promocja dziedzictwa kulturowego Powiatu Kaliskiego” realizowanego w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla rozwoju Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej. Całkowita wartość  projektu to niecałe 2 500 000 zł, w tym dotacja z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości ponad 1 100 000 zł.

Teren wokół budynku wyłożono granitowymi płytami i kostką, zaznaczono zarys murów miejskich. Do wykonania pozostały prace kosmetyczne i nasadzenia zieleni.

06.02.2021

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter