Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Rezerwy KKS-u utrzymały cenny remis w Kępnie

Druga drużyna KKS-u zremisowała na wyjeździe z Polonią Kępno 1:1, w pojedynku 28. kolejki wielkopolskiej ARTBUD IV ligi. Wszystkie trafienia oglądaliśmy do przerwy.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli w meczu gospodarze, ale bramkę wyrównującą dla “Trójkolorowych” w 30. minucie zdobył Maurycy Przybył. Cenny punkt cieszy, tym bardziej, że od 75. minuty, po czerwonej kartce dla bramkarza Mateusza Barana, Duma Kalisza grała w osłabieniu.

28. kolejka sezonu 2021/2022 wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, 29.04.2022, godz. 17:00, Stadion Miejski w Kępnie, ul. Sportowa 7
Polonia 1908 Marcinki Kępno – KKS Kalisz II 1:1 (1:1)
1:0 Marcin Tomaszewski 9. min, 1:1 Maurycy Przybył 30. min.

KKS Kalisz II: Mateusz Baran (BR) – Kamil Weber (75. min Adam Zadka), Kacper Dudek (22. min Jakub Jener), Jakub Kieliba (75. min Michał Stefaniak BR), Wiktor Staszak, Karol Smajdor, Filip Kendzia (C), Maurycy Przybył (90+5. min Alan Kurcbach), Nikodem Zawistowski (46. min Wojciech Maroszek), Kamil Koczy (46. min Michał Ozdowski), Jakub Zachara.

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!