Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Rezydencja Asnyka – wkrótce zakończenie budowy

Wkrótce zakończenie budowy Rezydencji Asnyka, realizowanej w Kaliszu przez Grupę Antczak! Inwestycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów. W sprzedaży pozostały ostatnie mieszkania z ogródkami, wyjątkowy 2-poziomowy apartament o powierzchni 98 m kw. z tarasem wielkości 80 m kw., a także lokal usługowy w parterze o powierzchni 82 m kw.

Rezydencja Asnyka to kameralna inwestycja realizowana w sąsiedztwie Parku Przyjaźni. W ofercie Grupy Antczak znalazło się 47 zróżnicowanych lokali – od funkcjonalnych, dwupokojowych mieszkań po przestronne, dwupoziomowe apartamenty. Układ lokali został zaprojektowany tak, by poszczególne typy pomieszczeń miały ekspozycję na oczekiwane przez klientów strony świata. Sprzedaż przekroczyła już poziom dwóch trzecich.

Inwestycja jest realizowana z myślą o klientach szukających przestronnych mieszkań, w których dobrze będą się czuły rodziny z dziećmi. Lokale położone na najwyższych kondygnacjach zostaną wzbogacone o ponad 80-metrowe tarasy, z których rozpościerać się będą widoki na okoliczną zieleń. Z kolei mieszkaniom zlokalizowanym na parterze towarzyszyć będą przydomowe ogródki. Większość mieszkań będzie dysponowała więcej niż jednym balkonem.

W budynku znajdować się będzie wygodny garaż podziemny, do którego kierować będą aż cztery windy. Klatka schodowa będzie miała ciepły wystrój oparty o drewniane motywy. Mieszkania będą wentylowane mechanicznie. Inwestycja powstaje przy ulicy Asnyka – w pobliżu świetnie rozwiniętej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, a także licznych terenów zielonych, sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni oraz przestrzeni dedykowanych seniorom.

Źródło: fbAntczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze