baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

„Rio Paralelo – tajemnicza rzeka w krainie Indian ONAS”

Akcelerator Kultury już 1 czerwca zaprasza na spotkanie autorskie z Maciejem Garbowiczem – architektem wnętrz, wędkarzem i fotografem.

Pasja związana z rzekami zaowocowała pracą magisterską na wrocławskiej ASP, poświęconą problematyce komponentów architektonicznych w krajobrazie rzek. W ramach autorskiego projektu „Prosna od źródeł”, poza eksploracją nowych cieków, stał się aktywnym popularyzatorem ochrony rzek i ich naturalnych zasobów. Pasja podróżnicza pozwoliła mu także na wyprawy po Nilu, rzece Amur w Rosji czy nepalskich dopływach Gangesu w Himalajach. Równie dobrze wspomina poznane rzeki w rejonie Morza Ochockiego oraz te na Kamczatce. Realizacją młodzieńczych marzeń była wyprawa do Peru i Boliwii połączona z wędkarskim polowaniem na Golden Dorado w górnych dopływach Amazonki. Jego zdjęcia i artykuły z wypraw były wielokrotnie publikowane w prasie m.in. w „Sztuka Łowienia”, „Wędkarstwo 360”, „Wędkarski Świat”.

Jest członkiem zespołu redakcyjnego „Wiadomości Wędkarskich”, najstarszej polskiej gazety o tematyce wędkarskiej.

Spotkanie autorskie odbędzie się 1 czerwca 2022 roku o godzinie 18:30 w Akceleratorze Kultury przy ul. Nowy Świat 2a

Źródło: Facebook Akcelerator Kultury

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze