Rodzinny Rajd Rowerowy już za tydzień!

W sobotę, 24 września o godzinie 10:30 rozpocznie się kolejny Rodzinny Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej, szlakiem kościołów drewnianych. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Celem „Rodzinnego Rajdu Rowerowego po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej” jest zachęcenie mieszkańców Aglomeracji do aktywniejszego spędzania czasu i wyboru bardziej ekologicznego środku transportu. Trasa rajdu liczyć będzie około 42 km i przebiegać będzie m.in. przez Miasto Kalisz, gminę Godziesze Wielkie.

Każdy uczestnik przed startem zobowiązany jest do:
– zapoznania się z regulaminem rajdu, dostępnym na stronie TUTAJ
– zgłoszenia się elektronicznie pod adresem https://elektronicznezapisy.pl/29/rajd-rowerowy.html(Nowe okno)(Link do innej strony) do 22 września lub wypełnienia karty zgłoszeniowej (w załączniku) i dostarczenia jej najpóźniej do 22 września do siedziby Biura Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska przy ul. Kolegialna 4 w Kaliszu na drugim piętrze lub na portiernię Urzędu Miasta w Kaliszu przy ul. Główny Rynek 20,
– posiadania dowodu osobistego, w przypadku osoby nieletniej – karty rowerowej lub prawa jazdy kategorii B1,
– osoby niepełnoletnie, mające ukończone 16 lat muszą przedstawić pisemną zgodę (kartę zgłoszeniową) rodziców lub opiekuna prawnego na udział w rajdzie,
– osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w rajdzie jedynie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego,
– wskazane jest, aby każdy uczestnik posiadał kamizelkę odblaskową,
– dobrowolnego ubezpieczenia się od odpowiedzialności cywilnej (we własnym zakresie).

Po 22 września będzie można zapisać się wyłącznie w dniu rajdu w godzinach od 9:00 do 10:00 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Babina 1 w Kaliszu.

Start zaplanowany jest z placu przed pomnikiem Adama Asnyka w Kaliszu.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze