Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Rolnicy protestują, znów utrudniania w ruchu

W środę 20 marca mieszkańcy Kalisza i powiatu kaliskiego powinni być przygotowani na utrudnienia w ruchu związane z planowanymi protestami rolników. Planowane na ten dzień protesty mogą spowodować ograniczenia w ruchu drogowym. Zachęcamy do zapoznania się z planowanymi utrudnieniami i wybieranie alternatywnych dróg. Protesty zaplanowane są od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora.

W dniu 20 marca obędzie się planowany protest rolników, który może powodować utrudnienia w ruchu. Mieszkańcy powinni być świadomi utrudnień, które wystąpią w różnych miejscach miasta i na drogach powiatu kaliskiego. Jednocześnie przypominamy, aby stosować się do poleceń policjantów regulujących ruchem drogowym.

Znaczące utrudnienia w ruchu mogą wystąpić w następujących lokalizacjach:

1. Kalisz, ul. Łódzka w rejonie Szlaku Bursztynowego w godz. 07:00 – 19:00

2. Brzeziny, Rondo 100-lecia Odzyskania Niepodległości w rejonie skrzyżowania z drogami powiatowymi nr 6232P oraz 6234P w godz. 09:00 – 17:00

3. Russów, droga krajowa nr 25 w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową nr 4595P w godz. 08:00 – 18:00.

4. Droga wojewódzka nr 470 na odcinku od miejscowości Plewnia do miejscowości Morwin, w kierunku Kalisza w godz. 09:22:00

5. Pamięcin, droga wojewódzka nr 442 w rejonie cmentarza w godz. 08:00 – 19:00

Podczas zgromadzeń funkcjonariusze będą na bieżąco kierować ruchem oraz wskazywać możliwe drogi objazdu. W związku z tym apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach.

Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów.

Na czas trwania protestu warto także skorzystać z aplikacji informujących o natężeniu ruchu na danej trasie i wyszukiwać alternatywne drogi dojazdowe do wyznaczonego miejsca.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze