reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Roztrąbiony Kalisz

Roztrąbiony Kalisz to nic innego jak trasa koncertowa Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blaszanych. Pierwszym przystankiem dla Gminnej Orkiestry Dętej w Starej Białej był Wojewódzki Szpital im. Ludwika Przerzyny w Kaliszu.

Na wewnętrznym placu kaliskiego Okrąglaka 15. sierpnia o godzinie 15:30 odbył się koncert Gminnej Orkiestry Dętej w Starej Białej pod dyrekcją Grzegorza Dębskiego dla pacjentów i pracowników szpitala. Wstęp był wolny, więc mieszkańcy i wszyscy zainteresowani mogli przyłączyć się do wydarzenia. 

Niedzielne popołudnie zostało przyozdobione muzycznymi dźwiękami za sprawą bardzo utalentowanej młodzieży. Orkiestra wykonała takie utwory jak znane “Happy”  Pharrell Williams, “Smoke on the Water” zespołu Deep Purple czy “Seven Nation Army” The White Stripes. Z  muzyki bardziej młodzieżowej można było usłyszeć np. “Bad guy” Billie Eilish. 

Melodie zdecydowanie umiliły dyżury personelu medycznego oraz humory pacjentów oraz mieszkańców miasta. Dobrą wiadomością jest fakt, że trasa koncertowa trwa do 20. sierpnia i aby śledzić ją na bieżąco zapraszam do załączonego niżej plakatu lub do artykułu zamieszczonego u nas na protalu, na temat Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blaszanych.

Zdjecia: Szpital Kalisz Facebook

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze