Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Rusza budowa III etapu osiedla „Kaliska Park” w Turku

Grupa Antczak zainaugurowała sprzedaż trzeciego etapu osiedla Kaliska Park w Turku. W dwóch kameralnych budynkach powstanie łącznie 49 wysokiej jakości mieszkań. Zakup jest w pełni zabezpieczony Deweloperskim Funduszem Gwarancyjnym oraz nową ustawą deweloperską.

Kaliska Park to kolejny – po inwestycjach w Kaliszu i Poznaniu – projekt deweloperski realizowany przez Grupę Antczak w Wielkopolsce. Osiedle znajduje się w ścisłym centrum Turku – obok Urzędu Miasta, Parku Składkowskiej i ogródków działkowych. Inwestycja jest doskonale skomunikowana – przy wejściu na osiedle znajduje się przystanek autobusowy, w okolicy jest również wiele sklepów, restauracji, aptek, szkół i przychodni.

Docelowo osiedle będzie się składać z sześciu kameralnych budynków: dwóch trzykondygnacyjnych i czterech czterokondygnacyjnych. W ramach pierwszego etapu inwestycji, zakończonego w 2021 roku, powstały 62 mieszkania o łącznej powierzchni około 3 tys. m kw. W drugim etapie realizowanych jest 61 lokali. Prace budowlane zakończą się jeszcze w tym roku, a klucze do mieszkań zostaną przekazane klientom w pierwszym kwartale 2024 roku.

W listopadzie ruszyła sprzedaż 49 mieszkań w dwóch ostatnich budynkach. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych etapów, także i tutaj lokale na parterze zostały zaprojektowane wraz z przylegającymi do nich ogródkami oraz roletami zewnętrznymi w cenie. Klienci preferujący mieszkania na wyższych kondygnacjach będą mieli natomiast do dyspozycji przestronne balkony.

Mieszkania na osiedlu Kaliska Park mają od 28 m kw. do 63 m kw. powierzchni, a każde z nich – niezależnie od metrażu – daje możliwość funkcjonalnej i komfortowej aranżacji. Na najmłodszych mieszkańców osiedla czekać będzie wspaniały plac zabaw, a dla rodziców – stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Części wspólne będą pełne zieleni, a całość dopełnią elementy małej architektury.

Osiedle zostało zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura. W połowie roku zaprojektowana przez tę pracownię i zrealizowana przez Grupę Antczak inwestycja Między Mostami zdobyła prestiżowe wyróżnienie w międzynarodowym konkursie European Property Awards. Ocena koncentrowała się na jakości projektu, użytkowości, innowacyjności, oryginalności i zaangażowaniu w zrównoważony rozwój.

Źródło: Grupa Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze