Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Rusza konkurs „W obiektywie ’23” 

Rusza 29. edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „W obiektywie” organizowanego przez Ośrodek Kultury Plastycznej „Wieża Ciśnień”. Już od dziś można zgłaszać konkursowe fotografie! „W obiektywie” to jeden z nielicznych konkursów fotograficznych, w którym równe szanse na wygraną oraz pokazanie swoich prac na wystawie pokonkursowej mają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

„Obiektyw” niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością wśród fotografów w całej Polsce, a uczestników z roku na rok przybywa. Nie ma oddzielnych kategorii konkursowych, więc wszystko zależy od Waszej inwencji twórczej.
Organizator przewidział następujące nagrody:
▪️Nagroda I — 1900 zł
▪️Nagroda II — 1700 zł
▪️Nagroda III — 1500 zł

-Nagroda Prezydenta Miasta Kalisza (za najlepsze zdjęcie natury) — 1000 zł
-Nagroda Dziekana WPA w Kaliszu Filia UAM w Poznaniu — nagroda rzeczowa o wartości
900 zł
-Nagroda im. Benedykta Jerzego Dorysa (za najlepszy portret) — 1000 zł
-Trzy wyróżnienia w wysokości 600 zł każde.

Konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia, więc jeśli kochasz fotografię, jest to Twój sposób na eksplorowanie rzeczywistości i wyrażanie swojego twórczego ja, zgłoś się do konkursu. Zdjęcia wraz z kartą zgłoszeniową można nadsyłać (lub składać osobiście) do 15 marca 2024 r. na adres OKP Wieża Ciśnień im. B. Jareckiego w Kaliszu, ul. Górnośląska 66a, 62-800 Kalisz.

Wersje cyfrowe prosimy wysyłać na adres:
wobiektywie.wieza@gmail.com.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na wernisażu wystawy pokonkursowej w dniu 05.04.2024 r.
Szczegóły konkursu, w tym wymagania względem wydruków oraz wersji cyfrowych fotografii znajdą Państwo w regulaminie konkursu:
https://www.wiezacisnien.kalisz.pl/aktualnoci-2/w-obiektywie-kolejna-edycja

Źródło: OKP Wieża Ciśnień

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze