baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Rusza sprzedaż biletów na ostatni ligowy mecz KKS-u Kalisz w tym roku

Już w najbliższą sobotę, 4 grudnia o 16:00 odbędzie się ostatnie starcie o punkty w tym roku podopiecznych Bogdana Zająca. KKS Kalisz zmierzy się z 18. drużyną w ligowej tabeli, Sokołem Ostróda na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29.

Tradycyjnie sprzedaż biletów prowadzona jest online, a także stacjonarnie. Wejściówki można kupić w Sklepie KKS Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) od wtorku do piątku między 13 a 17. W dniu meczu po bilety można udać się do sklepu klubowego oraz kas stadionowych. Sprzedaż online dostępna na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl.

Cennik biletów:
– normalny 20 zł,
– ulgowy 10 zł,
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom. Każdy nabywca biletu VIP, będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze