Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Ruszają kursy dla maturzystów – kiedy będą odbywać się zajęcia?

Władze miasta we współpracy z Uniwersytetem Kaliskim proponują wsparcie dla młodzieży w utrwaleniu wiedzy i umiejętności niezbędnej do zdania egzaminu maturalnego w bieżącym roku szkolnym. W ramach przygotowań do tegorocznej matury odbędzie się 8 spotkań.

Młodzież klas maturalnych z kaliskich szkół ponadpodstawowych może wziąć udział w bezpłatnych, dodatkowych zajęciach z następujących przedmiotów: matematyka, chemia i biologia. Można wybrać jeden, dwa lub trzy przedmioty (konfiguracja dowolna) – według potrzeb tegorocznych maturzystów.
Zajęcia odbywać się będą stacjonarnie na Uniwersytecie Kaliskim ul. Poznańska 201 – 205 w soboty (matematyka poziom podstawowy i chemia) i niedziele (matematyka poziom rozszerzony i biologia).

Odbędzie się 8 spotkań z każdego przedmiotu, a pierwsze z nich rozpoczynają się już w weekend 02-03.03.2024 r.. Ostatnie zajęcia przypadają na dni 27-28.04.2024r. (pełen harmonogram spotkań dostępny jest na stronie Miasta).

Zajęcia poprowadzą: matematyka mgr Wojciech Porzucek, biologia mgr Patrycja Oehl, chemia  dr Janusz Pęcherz. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi zgodami w swojej szkole w terminie od 26 do 28 lutego 2024r. lub bezpośrednio w Wydziale Edukacji UMK ul. Jasna 2 pok. 102. Informacji udziela Wydział Edukacji UMK nr tel. 62 3666603.

Źródło: UM Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze