baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Ruszyły zapisy do Decathlon Pucharu Kalisza!

Ruszyły zapisy do 5 edycji turnieju Decathlon Pucharu Kalisza 2023. Rywalizacja odbywa się zawsze w ostatni weekend sierpnia. W 2019 roku zwyciężyli Weekendowi Kopacze, w 2020 i 2021 roku – Smykałki 2115 a w 2022 roku – Athletic Górnośląska. Kto podniesie puchar w tym roku?

Aby zgłosić drużynę, należy drogą wyłącznie mailową wysłać zgłoszenie na adres: kalpns2019@gmail.com zawierające nazwę drużyny, imię i nazwisko kierownika drużyny, numer telefonu kontaktowego do niego oraz jeśli drużyna posiada – logo/herb zespołu.

26 sierpnia na Majkowskim Wembley w Kaliszu zostanie rozegrana faza grupowa na dwóch boiskach jednocześnie, najlepsze 8 zespołów zagra 27 sierpnia na orliku na ul. Granicznej w fazie pucharowej.

Limit drużyn, które mogą wziąć udział w turnieju to 24. Będą to 24 pierwsze drużyny, które od 11.08.2023 r. prześlą zgłoszenia mailowo na wskazany adres. Wpisowe na turniej wynosi 150 zł od drużyny.

Zawodnicy, którzy zostaną zgłoszeni do turnieju i zarejestrują się w aplikacji Decathlon GO pod linkiem wskazanym wkrótce – otrzymają pakiety startowe od Partnera Tytularnego – firmy Decathlon Polska. W turnieju mogą zagrać zawodnicy, którzy w dniu rozgrywania turnieju ukończyli 16 lat i nie są w bieżącym sezonie (jesień 2023/24) zgłoszeni do rozgrywek w drużynach ekstraklasy, I, II ani III ligi piłki nożnej jedenastoosobowej.

Źródło: Kaliska Amatorska Liga Piłki Nożnej Sześcioosobowej

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze