Samobójca uratowany przez policjantów

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego pleszewskiej jednostki uratowali 42-latka, który chciał popełnić samobójstwo. Skoczył on z mostu do rzeki w Gołuchowie. Policjanci wyciągnęli mężczyznę na brzeg, podjęli czynności ratunkowe, a następnie monitorowali jego czynności życiowe do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego.

W ubiegły czwartek dyżurny pleszewskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na moście siedzi mężczyzna, który nie reaguje na żadne wołania. Do zdarzenia doszło w Gołuchowie w pobliżu parku. Zgłaszający w obawie o zdrowie i życie mężczyzny, powiadomił policjantów. Na miejsce dyżurny skierował mundurowych z Wydziału Ruchu Drogowego: mł.asp. Przemysława Jagiołkę i st. post. Mateusza Twardego. Nagle mężczyzna, skoczył z mostu do rzeki z wysokości ok. 5 metrów. Policjanci natychmiast podbiegli do desperata, który leżał twarzą w wodzie i nie dawał oznak życia. Mundurowi wyciągnęli go na brzeg i podjęli czynności ratunkowe, które spowodowały, że odzyskał on świadomość. Do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego monitorowali jego czynności życiowe. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec powiatu pabianickiego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. 

Źródło: KPP w Pleszewie

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze