Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Schronisko potrzebuje ubranek dla większych psów!

Kaliskie schronisko dla bezdomnych zwierząt zwraca się z prośbą o wsparcie w zabezpieczeniu psiaków przed nadchodzącymi mrozami. Wolontariuszki schroniska poinformowały, że braki dotyczą ubranek dla większych psów – w rozmiarach M, L i XL.

Zdjęcie poglądowe ilustruje, jakie ubranka są potrzebne, a schronisko serdecznie zachęca do przekazania tych, które nie są już używane lub nie spełniają oczekiwań własnego pupila:

– Może wasz psiutek nie korzysta już z ubranka albo kolor mu nie podpasował? Chętnie przyjmiemy! – apelują wolontariusze ze schroniska. – Nie przyjmujemy póki co ubranek w rozmiarach XS i S dla malutkich psiaków, mniej takich trafia do schroniska, a zapasy mamy na parę lat – dodają.

W celu zapewnienia odpowiedniego zabezpieczenia zimowych ubranek i smakołyków dla podopiecznych, wolontariusze ze schroniska proszą również o przekazanie zamykanych pudeł plastikowych.

Ubranka, koce, kołdry, karmy wysokomięsne oraz inne podarki można przynosić do schroniska przez całą dobę.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze