baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Sejm The Game – polityka na wesoło, czyli jak rządzić Polską za pomocą kota

Gry komputerowe potrafią być różne. Jedne zabierają nas do fantastycznych światów, inne uczą historii, a jeszcze inne… pozwalają wcielić się w polskiego parlamentarzystę i rządzić krajem. Tak właśnie jest w Sejm The Game, czyli grze RPG od polskiego studia Simplicity Games, która zapowiada się na sporą dawkę satyry i absurdalnej zabawy.

Zapomnij o nudnych konferencjach prasowych i schematycznych wiecach. W Sejm The Game polityka nabiera zupełnie nowego wymiaru. Tutaj możesz rzucić kotem w przeciwnika podczas debaty, wykorzystać klątwę niemieckiego agenta, by sabotować jego popularność, a nawet ewakuować osłabionych policjantów Black Hawkiem z festiwalu. Brzmi szalenie? To tylko część atrakcji!

Stwórz partię swoich marzeń i poprowadź ją do zwycięstwa!

Masz ochotę na zostanie liberalnym dyktatorem? A może wolisz być konserwatystą, który bierze udział w paradach? W Sejm The Game możesz być kim tylko chcesz! Gra daje Ci pełną swobodę w tworzeniu własnej partii politycznej, od wymyślenia chwytliwej nazwy i logo, po stworzenie programu, który podbije serca Polaków. No i oczywiście musisz zadbać o sondaże, bo bez nich trudno o sukces w polityce.

Sejm The Game – gra, która bawi i skłania do refleksji

Ta produkcja to nie tylko satyra na polską politykę. To również pretekst do zastanowienia się nad kondycją współczesnej demokracji i rolą polityków w społeczeństwie. Sejm The Game bawi do łez, ale też zmusza do refleksji. I to właśnie czyni ją grą wyjątkową.

Sejm The Game jest grą dla każdego, niezależnie od doświadczenia i poziomu znajomości polskiej polityki. Niska bariera wejścia sprawia, że gra jest przystępna dla szerokiego grona odbiorców:

„Sejm The Game ma niską barierę wejścia. Zasady zrozumie już średnio rozgarnięta posłanka lewicy, ale by dojść do perfekcji na najwyższym poziomie trudności, wymagany będzie geniusz strategiczny samego Jarosława.”

Steam

Data premiery Sejm The Game na Steamie nie jest jeszcze znana. Ale jedno jest pewne: warto czekać! Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów gier RPG, satyry, polskiej polityki i każdego, kto chciałby choć na chwilę poczuć władzę w swoich rękach.

Źródło: YouTube Simplicity Games

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze