Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Selekcjoner reprezentacji Polski łowił lokalne talenty!

3 grudnia, na nowo powstałej hali pneumatycznej w Kaliszu, Stowarzyszenie Kaliskie Porozumienie Sportowe zorganizowało treningi pod nadzorem Klaudiusza Hirscha, selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej sześcioosobowej. Spotkanie miało na celu identyfikację talentów z lokalnej społeczności, zdolnych do reprezentowania kraju w tej dyscyplinie.

Podczas dwugodzinnych treningów 24 wybranych zawodników, w tym 20 graczy pola i 4 bramkarzy, miało okazję konkurować o potencjalne miejsce w reprezentacji narodowej.

Trener dokładnie analizował umiejętności każdego uczestnika, oceniając ich poziom oraz potencjał.

Organizacja wydarzenia była efektem współpracy Stowarzyszenia Kaliskie Porozumienie Sportowe z ogólnopolską federacją Playarena oraz Kaliską Amatorską Ligą Piłki Nożnej Sześcioosobowej. Celem było promowanie piłki nożnej sześcioosobowej oraz stworzenie możliwości dla lokalnych graczy do reprezentowania kraju na poziomie międzynarodowym.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze