Setne urodziny Halina Jaroszewicz

23 czerwca mieszkanka gminy Lisków, Halina Jaroszewicz obchodziła jubileusz 100-lecia urodzin. Jest to okazja niecodzienna i doniosła, niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Uroczystość odbyła się w Domu Pomocy Społecznej w Liskowie, gdzie mieszka seniorka-jubilatka.

W tym wyjątkowym dniu jubilatkę odwiedzili liczni goście. Gratulacje i życzenia od władz samorządowych gminy Lisków złożyli: zastępca wójta gminy Lisków – Dorota Sitko, sekretarz gminy Lisków – Katarzyna Włodarczyk, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Jadwiga Kaczmarek. Jubilatce  odczytano i przekazano  list gratulacyjny Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego. Serdeczne życzenia wraz z upominkiem otrzymała także od dyrekcji, pracowników i mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Liskowie. Dopełnieniem tej uroczystości był tort urodzinowy oraz symboliczna lampka szampana.

Halina Jaroszewicz urodziła się 23 czerwca 1921 r.  w Kaliszu. W  liskowskim Domu Pomocy Społecznej  zamieszkała w  maju 2018 r. a wcześniej mieszkała w Kaliszu – aktualnie jest wdową. W czasie wojny pracowała przymusowo w Niemczech, a po wojnie aż do emerytury w Zakładach Przemysłu Dziewiarskiego „Polo” w Kaliszu jako brygadzistka – kierownik zmiany. Najważniejsza dla Haliny Jaroszewicz zawsze była rodzina i dbałość o dobre relacje z bliskimi. Jubilatka obecnie cieszy się dobrym stanem zdrowia,  świeżym umysłem i pogodą ducha. Jubileusz był pełen wrażeń, radości, uśmiechów. Dla jubilatki, obsypanej kwiatami, życzeniami i prezentami, był to niewątpliwe jeden z najpiękniejszych dni w życiu.

Źródło: Gmina Lisków

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze