baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Setne urodziny pani Czesławy

Pani Czesława Siarkiewicz kończy dzisiaj 100 lat. Z tej okazji prezydent Krystian Kinastowski złożył jubilatce życzenia zdrowia i pogody ducha.

Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem, jest otoczona miłością i opieką. Urodziła się pod Kaliszem. Przez lata pracowała w przedszkolu. Wraz z mężem Leonem wychowała dwoje dzieci: córkę Elżbietę, z którą mieszka, i syna Stanisława. Ma czworo wnucząt i czworo prawnucząt. W imieniu całej społeczności naszego miasta prezydent Krystian Kinastowski złożył pani Czesławie serdeczne życzenia. 

Pani Dorota Kupaj złożyła życzenia w imieniu Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych.

Jubilatka dołączyła do grona piętnastu kaliskich nestorów – mieszkańców w wieku stu i ponad stu lat. W bieżącym roku setne urodziny będzie obchodzić jeszcze osiem osób! Najstarsza kaliszanka, pani Jadwiga urodziła się w 1917 roku. Najstarszy kaliszanin, pan Józef, w 1918.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze