Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Show Szalonych Naukowców i pokaz autonomicznych robotów w Kaliszu

Eksperymenty naukowe, innowacyjne technologiczne wynalazki oraz pokazy robotów i druku 3D. To wszystko będzie można zobaczyć w niedzielę 3 grudnia o godzinie 13:00 w Hali OSRiR przy ul. Łódzkiej.

Wydarzenie będzie miało charakter show teatralnego dla dzieci, wraz z pokazem przeróżnych doświadczeń przez naukowców. Jest to część większej trasy po Polsce.

Widowisko opowiada o naukowych perypetiach niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Profesora Trauta, Igreka i Niny. Show Szalonych Naukowców to pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe.

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć:
– eksperymenty naukowe,
– interaktywne prezentacje,
– innowacyjne technologiczne wynalazki.

Na godzinę przed spektaklem można będzie rozgrzać się na stanowisku Akademii NEURON podczas pokazów autonomicznych robotów, drukarek 3D, prądu zamkniętego w kuli oraz innych atrakcji.

Źródło: Organizatorzy

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze