baner_FBAnt
Baner AWS
FinalFour

Siatkarki przegrywają, lecz awans już mają

Siatkarki MKS-u Kalisz musiały uznać wyższość zespołowi Pałac Bydgoszcz 1-3. Choć awans do fazy play-off został już zapewniony wcześniej to porażka z niżej notowanym rywalem musi niepokoić.

Pierwszy set został przez podopieczne Przemysława Michalczyka przegrany mocno pechowo. Kaliszanki prowadziły przez 23-20 i wtedy przegrały kilka punktów z rzędu, dając rywalkom nadziei. Ostatecznie grać trzeba było na tzw. przewagi i tu MKS przegrał ostatecznie 27 do 25. W drugiej partii udało się już jednak wygrać pewnie seta do 20. Ostatnie dwie partię to już duża przewaga bydgoszczanek i wygrane 25-20 oraz 25-18.

W czwartek siatkarki zagrają ostatnie spotkanie w fazie zasadniczej z Chemikiem Police. Szansa na poprawienie sytuacji w tabeli przed play-offami jest jednak iluzoryczna. Kaliszanki musiałby wygrać z drużyną z Polic oraz liczyć na wpadkę siatkarek z Radomia z niżej notowaną drużyną z Tarnowa.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!