reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Silent Night – koncert świąteczny Doroty Wróblewskiej

Koncert świąteczny odbędzie się 15 grudnia o 19.00 w Dworze w Koźminku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona z racji wielkości obiektu.

Dorota Wróblewska wprowadzi Państwa w nastrój Gwiazdki wykonując utwory, które już słyszeliśmy, które już znamy i które najczęściej słyszymy w okolicach Świąt Bożego Narodzenia (i wtedy się uśmiechamy, że to już), a słysząc je w innym momencie roku dziwimy się, zdając sobie sprawę, że to nie jest właściwy moment. Na tym chyba polega magia muzyki, która pomaga nam przenieść się w czasie, tworzy atmosferę, pomaga klimatowi Gwiazdki wypełnić nasze umysły i serca. A państwa serca, zapewniam, że skutecznie, skradnie w ten wieczór Dorota Wróblewska, przy okazji wprowadzając nas w atmosferę tak bardzo wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia, nie wiadomo, czy białych, ale być może razem spróbujemy wyobrazić sobie, każdy zgodnie z własnymi wyobrażeniami, nasze wymarzone Święta pełne właściwych im zapachów, smaków, atmosfery i ciepła. Pomoże nam w tym wyjątkowa Dorota Wróblewska – Tomasz Potemkowski, Dyrektor GCK w Koźminku.

Dodatkowa gratka to fakt, że Dorota Wróblewska będzie akompaniować na zabytkowym pianinie, które dzięki uprzejmości Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku, w postaci depozytu znajduje się w Dworze w Koźminku.

Dorota Wróblewska – muzyk, pedagog, wokalistka, pianistka, certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More, studiowała na Wydziale Pedagogiczno- Artystycznym UAM w Poznaniu i Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, założycielka i trener Studia Edukacji Wokalnej Happy Singers, organizatorka koncertów i warsztatów, od 2008 roku członek kwartetu wokalnego The Sunday Singers, solistka współpracująca z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Kaliskiej, Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Częstochowskiej, Orkiestrą Reprezentacyjną Sił Powietrznych z Poznania, jako korepetytor śpiewu z Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu i NFM we Wrocławiu ( projekt Śpiewająca Polska), wokalistka wielu mniejszych składów muzycznych oscylujących wokół muzyki jazzowej i smooth jazzowej.

źródło: GCK Koźminek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze