Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Słaby występ drugiej drużyny KKS-u

Podopieczni Piotra Morawskiego przegrali 0:4 z Olimpią Koło w meczu 35. kolejki wielkopolskiej ARTBUD IV ligi.

Goście bezlitośnie wykorzystali błędy KKS-u w defensywie, wypracowując do przerwy dwubramkową przewagę. W drugiej połowie Olimpia dołożyła kolejne dwa trafienia, które ustaliły rezultat rywalizacji. “Trójkolorowi”, przez całe 90 minut, nie byli w stanie poważnie zagrozić rywalom.

35. kolejka sezonu 2021/2022 wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, 11.06.2022, godz. 11:00, Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu
KKS Kalisz II – Olimpia Koło 0:4 (0:2)
0:1 Mateusz Czajka 37. min, 0:2 Adrian Górecki 40. min, 0:3 Adrian Górecki 79. min, 0:4 Patryk Olczyk 84. min.

KKS Kalisz II: Mateusz Baran (BR) – Kacper Dudek, Kamil Weber (79. min Krzysztof Idźczak), Maksymilian Kaczmarek, Mikołaj Wyborny (46. min Maurycy Przybył), Szymon Bora (46. min Jakub Zachara), Jakub Kieliba (62. min Michał Ozdowski), Wiktor Staszak, Jakub Jener, Wiktor Bury (46. min Dawid Głowacki), Michał Bliźniak (84. min Marcel Karolak).

Olimpia Koło: Wiktor Kołodziejek (BR) – Adrian Górecki (89. min Michał Śmigielski), Dawid Śnieg, Jan Iwulski (73. min Krystian Jaroszewski), Mikołaj Czajka, Patryk Olczyk, Adam Kozajda, Aleks Sieradzki, Konrad Mechowski (65. min Dawid Zawadzki), Mateusz Czajka (60. min Mikołaj Makarowicz), Kamil Jaroszewski (55. min Michał Rutkowski).

Żółte kartki: Jener (KKS) i Jaroszewski (Olimpia).

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!