Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Sławomir Lasiecki kandydatem PiS na prezydenta Kalisza

Prawo i Sprawiedliwość kazało sobie długo czekać na ogłoszenie kandydata na prezydenta, ale wreszcie 9 marca podczas specjalnej konwencji ogłosiło, że będzie nim Sławomir Lasiecki – szef klubu radnych PiS. Partia przedstawiła także kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu.

Kandydata na prezydenta rekomendowała poseł Marlena Maląg. Ma się ona również pojawić na bannerach kandydata. Sławomir Lasiecki podziękował za zaufanie i przyrzekł, że zrobi wszystko by kampania zakończyła się sukcesem.

Liderami list do Rady Miasta są: Marcin Strzelec (były rektor Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości) w okręgu 1, Sławomir Lasiecki w okręgu 2, Artur Kijewski w okręgu 3 i Andrzej Plichta w okręgu 4. Zaskoczeniem jest obecność przewodniczącego Rady Miasta Tadeusza Skarżyńskiego dopiero na 2 miejscu w okręgu 4.

Liderami listy PiS do Rady powiatu są: Paweł Kaleta (okręg 1), Krzysztof Dziedzic (okręg 2), Wincenty Nowak (okręg 3), Błażej Wojtyła (okręg 4), Bogusław Szczepaniak (okręg 5)

Prawo i Sprawiedliwość wystawia także listy w wyborach do Sejmiku Województwa. Na pierwszym miejscu znajduje się Tomasz Ławniczak – były poseł tej partii. Drugą pozycję zajął Piotr Trybek – bliski współpracownik minister Marleny Maląg, były szef jej gabinetu politycznego.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze