Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Słowa mają moc – festiwal Dobra już w marcu w Kaliszu

Już 15 marca na kaliskiej Arenie odbędzie się koncert „Głos Ulicy – festiwal dobra”. Podczas konferencji prasowej z udziałem Vanessy „Power” Kujawiak, jej ojca oraz przedstawicieli miasta omówiono szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia.

Koncert organizowany jest przez Fundację Vanessy przy wsparciu miasta. Fundacja ma na celu wsparcie młodych artystów w osiągnięciu sukcesu. Festiwal jest imprezą biletowaną (58 zł za bilet). Koszt wejścia stanowi cegiełkę na cele fundacji Vanessa oraz wsparcie dla chorego Nikodema. Koncert potrwa aż 7 godzin, zagra na nim 19 artystów m.in Liroy, Iceman, Śliwa, Vin Vinci i wielu innych. Wydarzenie ma stworzyć szanse możliwości uzdolnionej młodzieży, a także dać impuls do stworzenia kuźni talentów.

Gdyby nie pomoc miasta, nie moglibyśmy stworzyć Festiwalu Dobra Głosu Ulicy. Chciałbym też usunąć mit, że “w Kaliszu się nic nie dzieje”, bo dzieje się bardzo dużo, cały czas i na różnych aspektach, nie tylko kulturalnych i sportowych. Głos Ulicy jest tego przykładem, ponieważ do Kalisza zjadą gwiazdy z całej Polski. Zachęcam do tego, żebyśmy się obudzili, ponieważ w Kaliszu dzieją się wielkie rzeczy – powiedział tata Vanessy

Koncert odbędzie się 15 marca w hali Arena; od 17 do 20 godziny mają występować młodzi artyści, a później na scenie pojawią się znane gwiazdy. Na końcu ma pojawić się niespodzianka a całe wydarzenie doczeka się profesjonalnego nagrania. Na wydarzeniu będą zbierane datki na dom dziecka w Kaliszu oraz na ofiary wojny na Ukrainie.

To co jest najistotniejsze to to, że każde dziecko jest uzdolnione na swój sposób, a ciężko nam jako rodzicom odkryć je. Cieszę się ogromnie, że mogliśmy pomóc, ale to co także ważne, że rap płynie prosto z serca i jestem dumny, że Kalisz może się poszczycić się takim wydarzeniem. – dodał Grzegorz Kulawinek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze