Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Słowo od nowego redaktora naczelnego

Mam przyjemność ogłosić, że od 1 stycznia objąłem funkcję redaktora naczelnego „Latarnika Kaliskiego”. Choć byłem związany z redakcją od samego jej początku, teraz staję się głównym strażnikiem jej dalszego rozwoju. Chciałbym serdecznie podziękować mojemu poprzednikowi, Krzysztofowi Łużyńskiemu, który przez ponad trzy lata kierował redakcją z niesamowitym zaangażowaniem. To dla mnie ogromny zaszczyt stać się liderem tego doświadczonego, a jednocześnie młodego zespołu.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom „Latarnika” za regularne śledzenie najświeższych informacji, czytanie analiz oraz oglądanie materiałów wideo. Naszym celem jest rozwijanie „Latarnika Kaliskiego” jako dynamicznego forum, dedykowanego dyskusjom na temat spraw Kalisza i okolic. Chcemy, aby nasz portal był miejscem otwartym na różnorodne głosy i perspektywy dotyczące rozwoju naszego regionu. Nie obawiamy się nawet najbardziej zdecydowanych polemik. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dzielenia się swoimi opiniami na łamach „Latarnika”.

W 2024 roku zamierzamy kontynuować dobrze znane wszystkim formaty, takie jak „Bez Cienia Fikcji”, sondy uliczne czy „W Kaliszu się dzieje!”. Pojawi się także kilka nowości. Już za moment ruszy samorządowa kampania wyborcza, i nie umknie ona oczywiście naszej uwadze. Mamy ambicje być najważniejszym źródłem informacji o wyborach, miejscem kształtowania poglądu na to, komu w tym roku powierzyć dalsze prowadzenie spraw publicznych w naszym mieście.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się opiniami dotyczącymi tego, co powinno znaleźć się na naszych łamach – co warto kontynuować, ulepszyć lub zmienić. Naszym celem jest tworzenie portalu z myślą o Was. Zachęcamy także do wspierania portalu darowizną. Bardziej szczegółowe propozycję dla darczyńców przedstawimy w najbliższych dniach.

Na zakończenie pragnę złożyć wszystkim czytelnikom portalu najlepsze życzenia na nadchodzący rok. Niech będzie to czas pełen sukcesów, a jednocześnie okazja do korzystania z treści, które dla Was przygotujemy.

– Kamil Rybikowski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze