reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Słynny Youtuber CeZik przyjedzie do Kalisza!

Na początku lutego do Kalisza przyjedzie słynny Youtuber – CeZik. Muzyk znany jest m.in. z niekonwencjonalnych coverów znanych przebojów, kanału KlejNuty czy filmików w rodzaju „Od tyłu i klasycznie”. Przyjedzie z repertuarem dla najmłodszych odbiorców „NutkoSfera – CeZik dzieciom”. Kiedy dokładnie odbędzie się koncert i gdzie można nabyć bilety?

Swoją muzyczną przygodę w Internecie CeZik, czyli Cezary Zenon Nowak rozpoczął w 2008 roku. Jak sam pisze o sobie na swojej stronie internetowej, ”od tamtej pory, stworzyłem kilkadziesiąt teledysków, a wiele z nich zyskało miano viralowych”. Śpiewałem od tyłu i na głosy, walczyłem z aligatorem, grałem na przyborach kuchennych, miksowałem i udźwiękowiałem wypowiedzi celebrytów, a nawet zaśpiewałem w duecie ze Stingiem”.

Wszystkie treści na jego kanałach obejrzano 400 milionów razy! Po dwuletniej przerwie, w 2018 roku muzyk wydał swój debiutancki album. Obecnie jednak skupia się przede wszystkim na tworzeniu piosenek i teledysków dla najmłodszych na swoim kanale NutkoSfera. I to właśnie z tym programem przyjedzie do Kalisza 7 lutego 2023 r., a jego koncert odbędzie się w Auli Akademii Kaliskiej przy ul. Nowy Świat 4. Bilety na kaliski koncert CeZika można nabyć za pośrednictwem strony internetowej biletomat.pl. Nie warto czekać, bo promocyjne ceny biletów (35 zł ulgowy oraz 55 zł normalny) obowiązują tylko do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów!

***

„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego…

Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Kilka lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń… i otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 250 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

Cezik

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze