Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Smerfna Piątka – bieg wiosenny w Kaliszu

Ponad dwieście osób wzięło udział w Biegu Wiosennym Smerfna Piątka 2022. Do czwartej edycji wydarzenia zaprosił Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz, a honorowy patronat nad imprezą objęli prezydent Krystian Kinastowski oraz komendant miejski policji w Kaliszu. W roli gościa specjalnego wystąpił Jerzy Skarżyński, medalista mistrzostw Polski w maratonie.

Bieg Wiosenny Smerfna Piątka 2022 odbył się 20 marca. Trasę liczącą pięć kilometrów pokonało 211 uczestników. Najszybszy okazał się Adrian Drab, reprezentant Unit Martombike Team Kalisz. Drugie miejsce zajął Tomasz Perliński, a trzecie Konrad Pawlak z Supermaratonu Kalisz.  Spośród pań zwyciężyła Natalia Krawczyk, zaraz za nią była Olga Kazimirowa, a trzecia Edyta Marciniak.

Ideą biegu jest promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do aktywnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Organizatorem biegu jest Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz. Partnerami wydarzenia są: Miasto Kalisz i Komenda Miejska Policji w Kaliszu.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!