Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Smerfna Piątka dla biegaczy – trwają zapisy!

Policyjny Klub Biegacza działający przy Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu organizuje szóstą edycję Wiosennego Biegu “Smerfna Piątka”. Trwają zapisy na wydarzenie, które odbędzie się 7 kwietnia.

6. edycja Wiosennego Biegu “Smerfna Piątka” odbędzie się w niedzielę – 7 kwietnia. Zawodnicy punktualnie o godz. 11:00 wystartują na pięciokilometrową trasę wiodącą alejkami parkowymi oraz ulicami Kalisza. Linia startu usytuowana będzie w pobliżu „Baszty Dorotki”.

Trasa: Start – Park Miejski /rej. Baszty Dorotki – Al. Walecznych, ul. Niecała, w lewo w Plac Jana Pawła II, Plac Świętego Józefa, ul. Kolegialna, ul. Sukiennicza, Al. Wolności, Plac Bogusławskiego,
ul. Częstochowska do Ronda Ptolemeusza, przed Rondem skręcamy w lewo w ścieżkę pieszo-rowerową wzdłuż Szlaku Bursztynowego biegniemy aż do Wału Piastowskiego, skręcamy w lewo w Wał Piastowski, którym biegniemy do ul. Częstochowskiej, skręcamy w prawo w ul. Częstochowską i biegniemy w kierunku al. Wolności, dalej ul. Sukienniczą i Kolegialną do Placu Jana Pawła II, ul. Niecałej, al. Walecznych i mety w Parku Miejskim.

Ideą biegu jest promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do aktywnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Na zwycięzców biegu czekają specjalnie przygotowane puchary. Nagrody otrzymają również najstarsi i najmłodsi uczestnicy biegu, a także najciekawiej przebrany “Smerf Biegacz”.

Organizatorem biegu jest Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz. Partnerami wydarzenia są: Miasto Kalisz i Komenda Miejska Policji w Kaliszu.

Regulamin i zapisy: https://foxter-sport.pl/bieg-wiosenny-smerfna-piatka-2024

fot. arch.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze