reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Smerfy wylądują na Ogrodach

W najbliższą niedzielę, 22 sierpnia, w godzinach od 16:00 do 20:00, odbędzie się festyn na osiedlu Ogrody na placu zabaw przy ul. Jarzębinowej. Powstanie tam Wioska Smerfów zapewniająca dobrą zabawę w towarzystwie finalistów programu Mam Talent.

Jest to wydarzenie skierowane nie tylko dla najmłodszych, ale dla całych rodzin. Propozycja niedzielnego popołudnia może skłonić zainteresowanych uczestników do przypomnienia sobie kultowej bajki. Być może kogoś z najmłodszych członków rodziny najdzie ochota aby przemienić się w smerfa. Właśnie na Ogrodach znajdą swoją lokalizację smerfowe domki, z których każdy będzie oferował co innego:

-Zgrywusa eksperymenty,

-Kucharza, pozwoli na sprawdzenie umiejętności cukierniczych,

-Osiłka, w którym rozgrywane będą konkurencje sportowe,

-Lalusia gdzie można zmienić się w Smerfa,

-Malarza, w którym wykonywane będą brokatowe tatuaże.

Dodatkowe atrakcje zapewnią finaliści programu Mam Talent wykonując pokaz baniek ogniowych, pianowych, dymnych czy pokaz iluzjonistyczny. Umileniem zabawy będzie występ muzyczny finalistów i leularatów wymienianego już programu. Dodatkowo czekać na państwa będą zasoby kulinarne w postaci kuchni polowej, Tortu Łasucha, Lodów Smerfika i wielu innych. Zamki dmuchane, strefa malarza lub sami bohaterzy smerfów jak np. Smerfetka, będą przyjemną rozrywką dla najmłodszych. Szczegółowy harmonogram wydarzeń załączony jest na plakacie znajdującym się poniżej 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze