reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Sołectwa Gminy Opatówek walczyły o tytuł najlepszego – kto wygrał?

W niedzielę 23 października w Hali Sportowej w Opatówku odbył się Turniej Sołectw Gminy Opatówek. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn, które wzięły udział w 7 różnorodnych konkurencjach. Głównym organizatorem Turnieju była Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka”.

Uczestnicy turnieju reprezentujący poszczególne sołectwa wykazywali się sprawnością, startując w takich konkurencjach jak m.in. tarcie ogórków czy rzut ziemniakiem do celu, ale i kreatywnością w prezentacji hasła promującego sołectwo czy wiedzą o odnowie wsi. Najlepsze okazało się sołectwo Tłokinia Wielka, przed Cienią Drugą i Michałowem Trzecim. Trzy najlepsze sołectwa otrzymały bony na wykonanie usług poligraficznych w firmie Informat z Kalisza. Nagrodę dla najlepszego sołtysa w konkurencji „rzut beretem” otrzymała Danuta Wiertelak. Jednak najważniejsza była dobra zabawa, wzajemna integracja i mile spędzony czas. Organizatorem Turnieju była Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka”, a współorganizatorem Gmina Opatówek. Partnerem była Wielkopolska Izba Rolnicza. Turniej został dofinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach Wielkopolskiej Odnowy Wsi.

źródło i zdjęcia: Inicjatywa dla Opatówka

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze