Sparing KKS-u z Lechem Poznań

Sztab szkoleniowy “Trójkolorowych” podjął decyzję o wykorzystaniu pauzy w rozgrywkach eWinner 2. ligi i rozegraniu spotkania kontrolnego. Już w najbliższy piątek o godzinie 12:00, KKS zmierzy się w wyjazdowym sparingu z 8. drużyną PKO Ekstraklasy – Lechem Poznań. Test-mecz odbędzie się na bocznym boisku Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

W PKO Ekstraklasie trwa obecnie przerwa reprezentacyjna. Do pojedynków o stawkę, drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej powrócą w sobotę 3 kwietnia. Kakaesiacy, z powodu pauzy, także nie zagrają w najbliższy weekend ligowego spotkania, więc z tego powodu, aby utrzymać rytm meczowy, sztab szkoleniowy Dumy Kalisza podjął decyzję o rozegraniu sparingu. Formę podopiecznych Ryszarda Wieczorka, już w najbliższy piątek, sprawdzi Lech Poznań, zajmujący obecnie w tabeli PKO Ekstraklasy 8. miejsce. 7 zwycięstw, 8 remisów i 7 porażek to bilans ekipy prowadzonej przez Dariusza Żurawia. W trakcie rozegranych 22 spotkań, drużyna z Poznania zdobyła 30 bramek, tracąc ich przy tym 28. Najskuteczniejszym strzelcem Lecha jest Szwed Mikael Ishak (8 bramek).

Warto podkreślić, że powołania do reprezentacji otrzymało łącznie sześciu zawodników z pierwszego zespołu Lecha Poznań, w tym czterech Polaków. W biało-czerwonej kadrze U21 pojawią się Jakub Kamiński, Filip Marchwiński, Michał Skóraś i Filip Szymczak.

Początek sparingu Lech Poznań – KKS Kalisz w najbliższy piątek 26 marca o godzinie 12:00, na bocznym boisku Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze