baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Spartakiada dla Seniorów

W najbliższą sobotę, 16 września odbędzie się Spartakiada dla Seniorów.

Urząd Miasta Kalisza serdecznie zapraszama do wzięcia udziału w Spartakiadzie dla Seniorów, która odbędzie się 16 września o godz. 10.00 na boisku  IV Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu przy ul. Widok 96A.

Głównym celem zawodów jest pobudzenie czynnej aktywności Seniorów oraz osiągnięcie trwałych efektów w postaci podniesienia świadomości na temat zdrowego stylu życia.

Aktywność fizyczna jest istotnym czynnikiem kształtowania więzi jak również ma pozytywny wpływ na kondycję i tryb życia Seniorów. Systematyczne ćwiczenie efektywnie wpływa na poprawę ogólnej sprawności i stanu zdrowia, jednocześnie poprawiając samodzielność w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych.

W ramach zawodów odbędzie się szereg konkurencji sportowych, możliwych do wykonania przez każdego, a służyć one będą zabawie, integracji z elementami edukacyjnymi i promocji aktywności ruchowej.

Wstęp wolny!

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze