baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Specjalny koncert charytatywny gwiazd dla Jagódki

Już 24 kwietnia w sali sportowej szkoły w Szczytnikach odbędzie się Specjalny Koncert Charytatywny Gwiazd dla Jagódki. Koncert organizowany jest przez GOK i Dyrekcję Szkoły.

Podczas koncertu wystąpią doskonałe gwiazdy:

Andrzej Krzywy z zespołu De MONO z największymi przebojami tego zespołu: „Statki na Niebie”, „Kochać inaczej”, „Zostańmy razem”, czy „Znów jesteś ze mną” to hity które wszyscy znamy i które możemy na żywo zaśpiewać z Andrzejem Krzywym w Szczytnikach.

Conrado Yanez pochodzący z Filipin od prawie 20 lat mieszka w Polsce; zwany polskim Lousem Armstrongiem bowiem to fantastyczne wykonanie piosenki Wonderful World dało mu zwycięstwo w X edycji Must Be The Music telewizji Polsat. Czaruje swoim głosem śpiewając wielkie przeboje Elvisa Presley’a Loiusa Armstrong’a, Joe Cocker’a.

Obaj Panowie przekażą także na licytacje Jagódki płyty z autografami.  Koncert oraz licytacje w trakcie jego trwania poprowadzi Jakub Wieczorek, aktor znany z serialu „Barwy Szczęścia”.

Wejściówki-cegiełki sponsorskie (100zł) na koncert można już rezerwować lub nabyć w Sekretariacie szkoły w Szczytnikach. 

Ilość miejsc jest ograniczona – a cel niezwykle ważny i szczytny – Pomoc dla Jagódki chorej na SMA.źródło: GOK Szczytniki

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze