baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Spotkanie autorskie z Tomaszem Bednarkiem – kaliszaninem i autorem powieści „Fokas Koutsos”

W poniedziałek, 20 listopada o godzinie 16.30 Książnica Pedagogiczna w Kaliszu będzie gościć Tomasza Bednarka, kaliszanina, autora powieści historycznej zatytułowanej „Fokas Koutsos”.

Fokas Koutsos, to tebański lekarz, którego szczęśliwe życie zamieniają w koszmar sukcesy Aleksandra Wielkiego. Burzliwe dzieje człowieka, który po utracie wszystkiego, co kochał robi rzeczy dobre i złe, aby przywrócić utracony świat. Los sprawia, że bohater przemierza krainy od Persji po Kartaginę, a nawet Rzym i styka się z wydarzeniami, które zmieniały losy świata. Poznaje osobiście Ptolemeusza, Antypatra, Luciusa Cursora. Czy uda mu się zrealizować marzenia? Czy wnuk mu wybaczy? Książka „Fokas Koutsos”, to nie tylko opowieść o bohaterze, lecz także podróż przez emocje, tajemnice i zawiłości ludzkiego życia.

Tomasz Bednarek, mieszkaniec Kalisza, na co dzień jest ekonomistą, ale historia jest jego pasją. Wydarzenie będzie okazją do rozmowy z pisarzem, ale także możliwością zgłębienia tajemnic procesu twórczego oraz odkrycia inspiracji kryjących się za książką „Fokas Koutsos”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

źródło: KP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze