baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Spotkanie prezydenta z prezesem Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych

Dzisiaj w ratuszu odbyło się spotkanie Zbigniewa Gąsiorka i prezydenta Krystiana Kinastowskiego, którzy rozmawiali o potrzebach kaliskich seniorów oraz możliwościach współpracy samorządu z policyjnymi emerytami i rencistami.

Aktywność osób w starszym wieku jest bardzo ważna dla każdego społeczeństwa. Jednym z większych i prężniej działających w naszym mieście stowarzyszeń, skupiających seniorów, jest Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kaliszu. Zbigniew Gąsiorek jest byłym rzecznikiem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kaliszu, a także prezesem wspomnianego stowarzyszenia od 14 lat jest. W strukturach organizacji w naszym mieście działa 230 osób. Jego członkowie aktywnie biorą udział w życiu miasta, uczestniczą w rajdach turystycznych i zawodach strzeleckich. Włodarz Kalisza otrzymał także od Zbigniewa Gąsiorka okolicznościowy medal z okazji XXX-lecia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze