Spotkanie prezydenta z prezesem Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych

Dzisiaj w ratuszu odbyło się spotkanie Zbigniewa Gąsiorka i prezydenta Krystiana Kinastowskiego, którzy rozmawiali o potrzebach kaliskich seniorów oraz możliwościach współpracy samorządu z policyjnymi emerytami i rencistami.

Aktywność osób w starszym wieku jest bardzo ważna dla każdego społeczeństwa. Jednym z większych i prężniej działających w naszym mieście stowarzyszeń, skupiających seniorów, jest Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kaliszu. Zbigniew Gąsiorek jest byłym rzecznikiem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kaliszu, a także prezesem wspomnianego stowarzyszenia od 14 lat jestW strukturach organizacji w naszym mieście działa 230 osób. Jego członkowie aktywnie biorą udział w życiu miasta, uczestniczą w rajdach turystycznych i zawodach strzeleckich. Włodarz Kalisza otrzymał także od Zbigniewa Gąsiorka okolicznościowy medal z okazji XXX-lecia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter