Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Spotkanie pt. „Rola organizacji pozarządowych w procesie integracji Ukraińców ze społecznością lokalną.”

Urząd Miasta w Kaliszu oraz Stowarzyszenie Centrum PISOP serdecznie zapraszają na spotkanie pt. „Rola organizacji pozarządowych w procesie integracji Ukraińców ze społecznością lokalną.”

W wyniku ostatnich wydarzeń w Ukrainie społeczeństwo polskie stanęło w obliczu szeregu nowych wyzwań. Polacy ślą pomoc do Ukrainy, przyjmują uciekających przed wojną, realizowane są działania tu i teraz by wesprzeć Naszych sąsiadów. 

Wiadomym jest, że w dłuższym okresie potrzebne będzie jeszcze większe zaangażowanie, a pomoc organizacji pozarządowych może się przy tym okazać niezbędna. 

Urząd Miasta w Kaliszu oraz Stowarzyszenie Centrum PISOP serdecznie zapraszają na spotkanie pt. Rola organizacji pozarządowych w procesie integracji Ukraińców ze społecznością lokalną.
Spotkanie odbędzie się 31 marca o godzinie 12:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Babina 1) w Kaliszu . Podczas spotkania ekspertka Centrum PIOSP przedstawi dobre praktyki z innych miast Polski, następnie omówi z uczestnikami lokalne wyzwania, potrzeby, możliwości zaangażowania się organizacji pozarządowych w proces integracji Ukraińców. W drugiej części spotkania przedstawiona zostanie oferta konkursu Mikrodotacji pn. Wielkopolska Wiara Solidarna z Ukrainą. W konkursie jest możliwość pozyskania grantów (3000 – 7000 złotych) na działania lokalne, angażujące Ukraińców i Polaków do wspólnych działań.

W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu organizatorzy proszą o kontakt z Pauliną Matczuk: paulina.matczuk@pisop.org.pl tel. 65 520 78 86.

źródło: UM

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze