Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

SPOTKANIE: Rola organizacji pozarządowych w procesie integracji Ukraińców ze społecznościami lokalnymi

Miasto Kalisz oraz Stowarzyszenie Centrum PISOP zapraszają na spotkanie, pt. Rola organizacji pozarządowych w procesie integracji Ukraińców ze społecznością lokalną.
Spotkanie odbędzie się w Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Babina 1) w Kaliszu 31 marca 2022 roku o godzinie 12.00.

Podczas spotkania ekspertka Centrum PIOSP przedstawi dobre praktyki z innych miast Polski, następnie omówi z uczestnikami lokalne wyzwania, potrzeby, możliwości zaangażowania się organizacji pozarządowych w proces integracji Ukraińców.

W drugiej części spotkania przedstawiona zostanie oferta konkursu Mikrodotacji pn. Wielkopolska Wiara Solidarna z Ukrainą. W konkursie jest możliwość pozyskania grantów (3000 – 7000 złotych) na działania lokalne, angażujące Ukraińców i Polaków do wspólnych działań.

W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu prosimy o kontakt z Pauliną Matczuk paulina.matczuk@pisop.org.pl tel. 65 520 78 86

Źródło oraz zdjęcie: Centrum Organizacji Pozarządowych 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze