Spotkanie seniorów z prezydentem Kalisza

Prezydent Krystian Kinastowski spotkał się z przedstawicielami Zarządu oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kaliszu.

O działaniach seniorów opowiedziała Irena Sawicka, nowo wybrana przewodnicząca zarządu. „Ze względu na trwającą pandemię musieliśmy przełożyć wiele planów. Gdy tylko będzie to możliwe, odbędą się imprezy ujęte w naszym kalendarzu” – mówi Irena Sawicka. Zaplanowano m.in. spotkania seniorów z wnukami – w filharmonii, teatrze i plenerze. Zorganizowane zostaną także tzw. „Spotkania z ciekawymi ludźmi”. Kaliski oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów skupia ludzi, którzy aktywnie działają na rzecz seniorów. Zapewniam, że będziemy te działania wspierać i pomagać w ich realizacji. Zarządowi życzę powodzenia w realizacji planów. – powiedział prezydent Krystian Kinastowski.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze