baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Spotkanie Sołtysów z władzami Powiatu Kaliskiego

W minionym tygodniu w Starostwie Powiatowym w Kaliszu odbyło się Spotkanie Powiatowej Rady Sołtysów, której członków ugościli Starosta Kaliski Krzysztof Nosal i Wicestarosta Kaliski Zbigniew Słodowy. Była to znakomita okazja do wartościowych rozmów, podsumowania współpracy i zaplanowania kolejnych działań. Podczas spotkania Starosta Kaliski przedstawił również informacje o realizowanych inwestycjach w naszym powiecie. 

Warto dodać, że kolejna okazja do spotkania w jeszcze szerszym gronie będzie miała miejsce już 25 sierpnia. Właśnie tego dnia, punktualnie o godzinie 17.00, w ramach obchodów 25-lecia Powiatu Kaliskiego, odbędzie się tegoroczne Powiatowe Spotkanie Sołtysek i Sołtysów Ziemi Kaliskiej. Tym razem, oprócz wielu ciekawych rozmów i wartości szkoleniowo-edukacyjnych, na sołtysów będzie czekała atrakcja turystyczna – przejazd Kaliską Kolejką Wąskotorową.

źródło: powiat kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze