Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Spotkanie świąteczne „Wesoła choinka”

7 grudnia, w hali sportowej OSRiR zorganizowano zabawę dla ok. 250 dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych i domu dziecka. Tę trzygodzinną zabawę rozpoczął Mateusz Podsadny, wiceprezydent Kalisza, który złożył wszystkim uczestnikom życzenia świąteczne.

Do dyspozycji dzieci było pięć dmuchanych zjeżdżalni. Po okiem Elfów dzieci tworzyły własnoręcznie bajkowe ozdoby na choinkę oraz uczestniczyły w tańcach i zabawach organizowanych przez animatorów.

Kolejnym gościem był gorąco przywitany przez dzieci Św. Mikołaj, który rozdawał słodycze i z którym można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

W krótkich przerwach pomiędzy zabawami dzieci dostały ciepły posiłek: rybę z kapustą, drożdżówki z makiem, gorący barszczyk i zimne napoje.

Niewątpliwie największą atrakcją były dmuchańce, na których dzieci świetnie się bawiły i foto-budka, w której dzieci w różnych przebraniach robiły sobie zdjęcia.

Jednak najcenniejsza w całej tej zabawie była radość i uśmiechnięte buzie dzieci.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze