baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Spotkanie z Grzebałkowską w Bibliotece Głównej

Festiwal Ludzie Książki i Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu zapraszają na spotkanie z Magdaleną Grzebałkowską. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 12 marca o godzinie 18.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Legionów 66.

Magdalena Grzebałkowska jest pisarką, reporterką, autorką m.in. biografii Beksińskich, ks. Jana Twardowskiego i Krzysztofa Komedy. Jej książka „1945. Wojna i pokój” weszła do finału Nike 2016 i zdobyła Nagrodę Czytelników „Gazety Wyborczej”. Dzień wcześniej, 11 marca, w Bibliotece Głównej odbędą się zamknięte warsztaty dla uczniów „Książka od kuchni”, poświęcone pracy z pisarzem oraz tekstem. Gościem warsztatów będzie Monika Długa, dyrektorka wydawnicza grupy wydawniczej Wydawnictwa Poznańskiego; redaktorka prowadząca nadzorująca wydawanie m.in. powieści Remigiusza Mroza. Organizatorem Festiwalu jest Biblioteka Raczyńskich w Poznaniu; partnerami: Fundusze norweskie i EOG, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Książki, Miasto Poznań, NORLA, Literacka. Tu się czyta. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Źródło: MBP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze