Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Wyjątkowy wieczór w kaliskiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka zaprasza na niezwykłe spotkanie z cyklu „Oko w oko z pisarzem”. W poniedziałek, 29 kwietnia, do Kalisza przyjedzie Joanna Kuciel-Frydryszak, autorka absolutnego bestsellera Chłopki.

Joanna Kuciel-Frydryszak, wrocławianka, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, dziennikarka i reportażystka, jest również autorką biografii Antoniego Słonimskiego i Kazimiery Iłłakowiczówny. W 2018 roku opublikowała książkę pt. Służące do wszystkiego.

Chłopki. Opowieść o naszych babkach miały premierę w 2023 roku i od razu zdobyły szczyty popularności wśród czytelników. Jest to najchętniej kupowana i czytana książka w Polsce, a także najczęściej wypożyczana w bibliotekach.

Spotkanie autorskie z Joanną Kuciel-Frydryszak odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 18:00 w Bibliotece Głównej przy ul. Legionów 66. Rozmowę poprowadzi Izabela Fietkiewicz-Paszek, poetka, recenzentka, na co dzień pracująca w Filii nr 7.

Żródło: Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kalizu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze