baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Spotkanie z Magdaleną Kąkolewską – specjalistką od artbrandingu

16 listopada w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina odbyło się spotkanie z Magdaleną Kąkolewską – specjalistką od artbrandingu. Uczestniczący w spotkaniu przedstawiciele biznesu pracujący na terenie Kalisza, poznali najlepsze praktyki przedstawione przez gościa w prezentacji zatytułowanej „Myślenie przez sztukę. Art branding jako strategia komunikacji i marketingu”.

Spotkanie z Panią Magdaleną Kąkolewską było okazją do rozmowy o współpracy artystów z biznesem oraz o skutecznym i dobrym artbrandingu.

Magdalena Kąkolewska jest historyczką sztuki, prawniczką, pierwszą w Polsce dyrektorką ds. artbrandingu związaną przez ponad dekadę z ERGO HESTIĄ, wieloletnią prezeską Fundacji Artystyczna Podróż Hestii i Fundacji Art. Transfer. Posiada unikatowe doświadczenie budowania marki oparte na współpracy z artystami a także budowania kolekcji sztuki współczesnej.

źródło: Galeria Sztuki im. Jana Tarasina

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Jan

Szkoda, że nie piszecie już żadnych tekstów własnych tylko stale same newsy są przeklejane. Po najmniejszej linii oporu wszystko, zero wlasnej twórczości.

Najnowsze