reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Spotkanie z Teatrem Kamishibai w Książnicy

Teatr Kamishibai, czyli aktywizująca metoda edukacyjna, wykorzystywana w pracy z dzieckiem w przedszkolu i szkole zagości w kaliskiej Książnicy. Wykorzystanie tej metody będzie tematem szkolenia dla nauczycieli, które już 30 marca w bibliotece.

Książnica Pedagogiczna zaprasza na szkolenie dla nauczycieli oraz osób zainteresowanych Teatrem Kamishibai, czyli aktywizującą metoda edukacyjną, która może byc wykorzystywana w pracy z dzieckiem w przedszkolu i szkole. W programie szkolenia znajdą się tematy takie jak: „co to jest Kamishibai”, „historia Kamishibai”, „oferta wydawnicza”, „praktyczne wskazówki wykorzystywania Kamishibai na zajęciach oraz w czasie wolnym”. Szkolenie odbędzie się w budynku Książnicy przy ul. Południowa 62 (wjazd od ul. Kordeckiego), sala nr 3 30 marca godz. 16.00. Adresatem wydarzenia są przede wszystkim nauczyciele bibliotekarze, wychowawcy, nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczyciele świetlic. Udział w szkoleniu jest bezpłatny i decyduje o nim kolejność zgłoszeń – zbierane są do 28 marca na adres mailowy a.zimna@kp.kalisz.pl lub telefonicznie: 62 506 59 71 lub 62 506 59 72.

Źródło: KP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze