Sprawca uszkodzeń poszukiwany

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu poszukują sprawcy zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 marca na ul. Wyszyńskiego w Kaliszu.

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 marca w godzinach przedpołudniowych, na ul. Wyszyńskiego 21 (w rejonie klatki nr 13). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca samochodu ciężarowego (którego zdjęcie publikujemy) nie zachował szczególnej ostrożności manewrując na parkingu, w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego samochodu marki Mercedes.

Policja prosi o kontakt osoby, które były świadkami opisanego zdarzenia lub posiadają rejestratory jazdy i przejeżdżały w podanym czasie w rejonie tego parkingu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi – mł. asp. Maria Machelak tel. 47 77 51 263 lub 47 77 51 460.

Źródło: KMP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze