Środki do dezynfekcji już u kaliskich strażaków

Strażacy z Państwowej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej są zaangażowani bezpośrednio w realizację wsparcie w ramach Narodowego Programu Szczepień. Do komendy miejskiej trafił nowy transport ponad 3 tysięcy litrów środka do dezynfekcji, który przywieziono z Agencji Rezerw Materiałowych.

Transport środków odbył się przy udziale funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego. W najbliższych dniach dotrą one do poszczególnych jednostek na terenie miasta Kalisza i powiatu kaliskiego według podziału dokonanego przez Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

“Przypominamy, iż program ten ma zagwarantować przeprowadzenie bezpiecznych i skutecznych szczepień wśród obywateli Polski. Działania ze strony Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej na terenie funkcjonowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu polegają głównie na pomocy w dotarciu do punktu szczepień osobom, które nie mogą dojechać do tych punktów własnym środkiem transportu.” – wyjaśnia st. sekc. Jakub Pietrzak z KM PSP w Kaliszu.


Źródło: KM PSP w Kaliszu

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter