Stanisław Błaszkowiak z tytułem “Przyjaciel Powiatu Kaliskiego”

Podczas Powiatowego Spotkania Sołtysów Ziemi Kaliskiej i II Święta Karpia w Lipce, Stanisław Błaszkowiak został uhonorowany tytułem "Przyjaciel Powiatu Kaliskiego". To wyróżnienie nadawane przez Zarząd Powiatu Kaliskiego, który w ten sposób docenił działalność Stanisława Błaszkowiaka, jako osoby szczególnie zaangażowanej w promocję lokalnej działalności na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego powiatu kaliskiego.

Stanisław Błaszkowiak  to radny powiatu kaliskiego w latach 1998-2002, 2006-2014. Był samorządowcem, dla którego zawsze ważne były sprawy społeczności lokalnej, zarówno mieszkańców Gminy Szczytniki, jak i całego Powiatu Kaliskiego. Stanisław Błaszkowiak razem z żoną Elżbietą prowadzi 100ha gospodarstwo rybackie w miejscowości Lipka (gmina Szczytniki w powiecie kaliskim). Dodatkowo, gospodarze prowadzą gospodarstwo agroturystyczne z małą bazą noclegową i restaurację “Złoty Karaś”. Restauracja, której właścicielem jest Stanisław Błaszkowiak, została przyjęta Uchwałą Zarządu Powiatu Kaliskiego do grona Członków Szlaku Kulinarnego “Kaliskie Smaki”.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter