reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Startują „Rodzinne weekendy na Zawodziu”

Od początku lipca w każdy weekend na kaliskim Zawodziu będą odbywać się średniowieczne warsztaty. Wszystko to w ramach cyklicznej już imprezy „Rodzinne weekendy na Zawodziu”, która startuje 3 lipca o godzinie 14:00.

Weekendowe warsztaty od Muzeum Okręgowego Ziemi Kaliskiej to impreza, która na dobre wpisała się w kalendarz rodzinnych eventów w naszym mieście oraz wspomnianym rezerwacie. Niezmiennie cieszy się zainteresowaniem kaliszan oraz innych gości. „To czas, który można spędzić z rodziną na łonie przyrody, gdzie można sobie zrobić mały piknik, a w końcu poznać różne aspekty życia w średniowiecznej Polsce. Także nasze zwierzaki czekają na państwa, szczególnie na dzieci, dla których są największą atrakcją” – tłumaczą organizatorzy.

W tym roku w harmonogramie wydarzenia mamy np. „Koronę łowiectwa” w najbliższy weekend, czyli spotkanie ze średniowiecznym myślistwem i łowiectwem. Ponadto zaplanowano wiele rozrywek dla najmłodszych, spotkanie z drapieżnymi ptakami czy ujawnienie tajemnic zielarstwa w ostatnim z cyklu spotkań 31 lipca i 1 sierpnia.

Źródło: MOZK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze