Startują warsztaty “Siatkówka z klasą”

Energa MKS Kalisz wychodzi z nową propozycję na najbliższe miesiące. 28 września o godzinie 10:00 w hali Kalisz Arena zostanie zainaugurowana seria warsztatów siatkarskich dla dzieci “Siatkówka z klasą”, które są organizowane razem z KGHM Polska Miedź. Do końca roku odbędą się 4 takie imprezy, a zapisy na kolejne edycje trwają.

“Siatkówka z klasą” to seria imprez sportowo-edukacyjnych dla dzieci z klas III szkoły podstawowej. Młodzi adepci siatkówki będą mogli poznać podstawy tego pięknego, ale też wymagającego sportu pod okiem sztabu szkoleniowego i zawodniczek MKS-u Kalisz, klubu występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej siatkówki kobiet. Początek już w najbliższy wtorek, kiedy w hali Kalisz Arena będą gościć uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 i Szkoły Podstawowej nr 24. 

Każde dziecko biorące udział w warsztatach poza dobrą zabawą i wiedzą praktyczną z zakresu sportu oraz higieny otrzyma “pakiet startowy” i dyplom uczestnictwa. Kolejne edycje odbędą się w dniach: 19 października, 16 listopada i 7 grudnia. Do zabawy zaproszone są wszystkie szkoły chcące wziąć udział w kolejnych edycjach – zgłoszenia można wysyłać na adres: marketing@mks-kalisz.pl.


Źródło: Energa MKS Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter