baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Startuje III Kaliskie Forum Kobiet

Dziś, o godzinie 16:30, aula UAM im. J. Rubińskiego w Kaliszu stanie się areną dla inspirujących dyskusji, ciekawych wykładów i budowania więzi podczas trzeciej edycji Kaliskiego Forum Kobiet. To wydarzenie, stworzone z myślą o wsparciu, integracji i rozwoju kobiet z Kalisza i okolic.

Podczas forum, uczestniczki będą miały okazję wziąć udział w serii wykładów o różnorodnej tematyce. Od pielęgnacji włosów, przez dbanie o relacje, po sztukę tworzenia krótkich filmów na social media.

Plan wydarzenia:

17:00 – 17: 15: Rozpoczęcie wydarzenia

17:15-17:35: Licencjat Olga Mielcarek – „Wypadanie włosów a ich prawidłowa pielęgnacja.”

17:40-18:00: Magister Olimpia Hadrych – „Związek partnerski – jak zadbać o dobrą relację?”

18:05-18:25: Magister Malwina Bryła-Wojciechowska – „Delegowanie i planowanie zadań – zarówno we własnej firmie, a także życiu prywatnym.”

18:25-18:45: Przerwa

18:50-19:10: Magister inżynier Patrycja Nowak-Plutecka „Pielęgnacja stóp w domu i gabinecie kosmetycznym.”

19:15-19:35: Magister Paulina Ziętek „Jak tworzyć krótkie filmy na social media, które zachwycą odbiorców?”

Każda z prelegentek to nie tylko osoba o ogromnej wiedzy, ale także praktycznym doświadczeniu, więc z pewnością jest to niepowtarzalna szansa na zdobycie konkretnych umiejętności i inspiracji, które można od razu wdrażać w codzienne życie.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
dande

Łapcie namiary – https://www.fryzomania.pl/ Tam macie wszystko. Jak to widzicie? Czy kierunek jest odpowiedni? Bo to same jakościowe rozwiązania. Kto się podzieli doświadczeniami?

Najnowsze